Velomy İzomalt 250 gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
Bitkisel İzomalt isomalt

Kullanım Yerleri:  Şekeri Eriterek Kalıplar Yardımıyla Şekiller Verebılır Gerçek Krsital Görseller Yaratabılırısnız. Video Bölümünden Kullanım Amacına Daha Detaylı Bakabılırısnız
1 kg kristal izomalta yaklaşık 50 gr su ilave ederek , tencerede orta ateşte kaynatılır.3- 4 dakika sonra ocaktan alınıp silikon kalıplar yardımıyla şekil verilir . Su eklenmediği takdirde kaynadıktan iki dakika sonra ocaktan alınmalıdır.

İzomalt (isomalt, Hydrogenated isomaltulose, E953)

Doğal şeker pancarından özel yöntemlerle elde edilen bir tatlandırıcıdır. İzomalt'ın şeker değeri 0,5 dir, yani şekerin yarısı kadar tatlıdır, Kalorisi sofra şekerinin yarısı kadardır. Şeker tadında ve teknolojik özelliklerinde olan Isomalt, diş dostu ve düşük kalorili olması, kan şekerini ve insülin seviyesini arttırmaması açısından, diyabetik hastaları ve şekersiz şekerli ürünler için kullanılır. 70 den fazla ülkede 1800 den fazla gıda ve ilaç ürünlerinde şeker yerine kullanılmaktadır.

İzomalt Zararları

Bilinen ciddi bir zararı yoktur, ama her üründe olduğu gibi yüksek doz kullanımında sakıncalar olabilir. Önerilen dozlarda kullanınız. 
Diğer Özellikler
Stok KoduVelomy izo
Marka-
Stok DurumuBu ürün En Kısa Zamanda İçinde Stoklarımıza Giricektir.
8680381713212

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.