Velomy Kakao Yağı Cocoa Butter 50 gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kurabiye Renklendirici
9,44 TL
Yenilebilir Renkli Gıda Boyası
9,44 TL
Makaron Renklendirici
9,44 TL

Kakao Yağı pek çok farklı uygulama için kullanılabilecek yüksek kaliteli yarı mamul ürün seleksiyonu sunar. Bunlar, kavurup dövdüğümüz ve süper kaliteli kakao kütlesi, kakao yağı veya kakao tozu ile işlediğimiz en güzel kakao çekirdeklerinin seleksiyonuna dayanır. Mutlak saflıktan başlayarak, yaratıcı bir şeyler yapmak isteyen profesyoneller için farklı ürünlerdir. Çikolatalarının tadını, akışkanlığını ve yoğunluğunu özelleştirmek isteyen profesyoneller için de mükemmel bir seçimdir.


Kakao yağı esas olarak çikolatanın hammaddesidir. Şekerlemelerde de kullanılır. Çikolata üretiminde kakao tozuyla bir arada kullanılır. Şekerleme ve beyaz çikolatalarda kakao tozu değil kakao yağı kullanılır.
Bronzlaşmak için kullanılır. Sade veya havuç yağı, menekşe yağı ya da susam yağı ile karıştırılarak yazın iyi bronzlaşmayı sağlar. Bu sayede deniz tuzu, rüzgar ve güneşin olumsuz etkilerinden korunarak, sağlıklı bir bronzluk elde edilir. Uçucu yağlar sabit yağlarla karıştırılmadan cilde direkt olarak kullanılmamalıdır. Mutlaka seyreltilmelidir. Uçucu yağlar suda çözülmezler bu sebeple banyo küvetlerinde kullanımda tabi dağıtıcılar (bal veya tuz) karıştırılarak küvete konmalıdır. Uçucu yağlarla uygulamalarda yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir.Kakao yağı cildi nemlendirme ve besleme özelliğine sahiptir. Çatlamaları ve ciltte pullanmaları gidermeye yardımcı olarak kullanılır. Doğum öncesi ve sonrası çatlakları önleyici etkiye sahiptir. Losyon, sabun ve krem içeriklerinde yer alır.
Kakao yağının özellikleri yüzünden ilaç endüstrinde kullanımı mevcuttur. Vücuttaki zehirli maddeleri dışarı atar, idrar söktürücüdür ve böbrek iltihabını giderir. İştah açıcıdır ve vücuda kuvvet verir.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu713359
MarkaVelomy
Stok DurumuBu ürün En Kısa Zamanda İçinde Stoklarımıza Giricektir.
8680381713359

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.